Головна » Файлы » ЛДСП

ЛДСП
01 Червня 2017, 15:12

ЛДСП

Ламінована ДСП ЛДСП - це та ж ДСП плита, тільки з декоративним покриттям (ламінатом), в якості якого виступають плівки на основі паперів просочених смолами. Саме з такого матеріалу ви і будете робити собі меблі. ЛДСП ідеально підходить для виробництва меблів, має велику різноманітність текстур і на відміну від звичайного дерева, легше піддається обробці. Однак у неї є один істотний недолік. Розпиляти ЛДСП на окремі деталі в домашніх умовах неможливо, так як ламінат на місці пропила, при розпилюванні плити на звичайному верстаті, легко відколюється, і пропив виходить «рваним». Тому необхідно кроїти ЛДСП на меблевих підприємствах, що надають послуги з розпилювання.

Важлива інформація:

  •     Товщина ЛДСП, може бути різною, від 10мм до 38мм. Найбільш поширеним матеріалом є ЛДСП товщиною -16мм. Як наповнення для дверей шаф купе, а також рамкових фасадів використовується ЛДСП товщиною 10мм. Також, дуже популярні стільниці товщиною 28мм і 38мм.
  •     Розміри аркуша ЛДСП, також можуть варіюватися в різних межах. Розмір листа важливо знати з метою економії матеріалу, тому, перш ніж замовляти розпил ЛДСП, потрібно зробити карти розкрою і переконатися, що всі деталі поміщаються на плиті заданого розміру.
  •     Важливо бачити сам матеріал, з якого вам будуть вирізати деталі. На поверхні плити не повинно бути багато подряпин. Якщо ж вони і будуть присутні, то бажано щоб вони були тільки з одного боку. Інакше ваша нові меблі, з такої плити, буде виглядати подряпаній.
  •     Краї плити не повинні бути набряклими від вологи. Такий матеріал повністю непридатний для подальшої обробки.
  •     Колір і тиснення плити (шорсткість поверхні), не мають значення для виготовлення меблів. Тут ви маєте право вибирати, що вам більше подобається.

Нюанси:

  1.  Якщо ви плануєте зробити своїми руками велику меблеву конструкцію, тоді вигідніше купувати цілі листи ЛДСП, ніж окремі деталі.
  2.  Якщо у вашому місті не роблять послуг з розкрою ЛДСП, вирушайте в найближчий обласний центр і знайдіть оптову базу з продажу меблевих плит. Такі організації дуже часто надають послуги з розкрою ЛДСП, причому за дуже вигідними цінами.
  3. Перевозячи готові деталі, гарненько укладіть їх в кузові автомобіля, так, щоб вони не билися об його стінки. А ще краще підкласти з бічних, передній і задній боку стінок кузова, який-небудь ущільнювач, шматок поролону, тканини. Інакше ви ризикуєте оббити ламінат по краях деталі, і якщо ця деталь згодом буде перебувати на видимій частині вироби, вона буде виглядати некрасиво.
Категория: ЛДСП | Добавил: split999 | Теги: ДСП, лдсп
Просмотров: 71 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]