Про електронний посібник

Команда меблевого порталу split.at.ua рада вітати вас на своєму унікальному проекті, присвяченому корпусних меблів!

Незважаючи на те, що інтернет переповнений різною інформацією на меблеву тематику, іноді буває дуже складно отримати об'єктивні відповіді на свої питання. Адже, коли ви потрапляєте на сайт якого-небудь виробника меблів, то, традиційно, там буде написано про те, що саме ця компанія робить найкращу меблі в своєму регіоні. А якщо перейти на сайт конкурента, то там ви прочитаєте те ж саме, тільки найкращою компанією регіону буде вже даний конкурент. І це нормально! Люди вкладають гроші в розвиток своїх сайтів, щоб отримати нових замовників і покупців. Вони дбають про свій бізнес.

І одного разу ми задумалися. Турбота про свій бізнес - це дуже правильно, але чому досі ніхто не почав піклуватися про самих споживачів - покупців корпусних меблів? Адже покупець як сліпе кошеня повинен вірити всьому, що йому розповідає виробник (продавець) меблів в своєму магазині або на своєму сайті. А правильніше було б, щоб покупець міг сам навчитися відрізняти якісну продукцію від дешевого штампування, щоб клієнт міг подивитися на виріб і зробити власні висновки, на основі власних знань.

Крім того, а чому б не дати покупцеві можливість вибору - нехай, якщо хоче, візьме і сам зробить меблі своїми руками? А якщо йому сподобається це заняття, то може треба поділитися з ним інформацією про те, як можна створити свій меблевий бізнес з нуля, застерегти його від можливих помилок, розповісти про різні нюанси? Але щоб створити такий проект, треба мати нейтральну незацікавлену позицію.

Не будемо кривити душею, звичайно ж, ми дбаємо про те, щоб цей меблевий портал приносив дохід і давав можливість нам плідно над ним працювати. Але тут є один дуже важливий момент - наші партнери не впливають на зміст і об'єктивність представленої тут інформації. Загалом, читаючи наші публікації, можете бути впевнені - це наш життєвий досвід. Можливо, десь ми помиляємося, але відомо: «Не помиляється тільки той, хто нічого не робить».

Залишайтеся з нами, друзі! А ми зробимо все можливе, щоб вам тут було комфортно!