Поради, інструкції [4]Фурнітура [0]
Покупцям про меблі [2]Інструменти [0]
Цікаві ідеї [2]

Меблі власноруч

Цей розділ створено для тих, хто вирішив освоїти майстерність виготовлення меблів своїми руками. Тут детально розглянуті технології свердління отворів, установки і регулювання фурнітури, а також особливості самостійної збірки різних меблевих конструкцій.

Процес проектування і складання меблів має безліч нюансів. Деякі майстри вважають за краще не розповідати про свої технологічних напрацюваннях. Власне, тому команда порталу split.at.ua прийняла рішення - створити розділ, в якому будуть розкриті всі відомі нам технології та секрети виробництва меблів. Тут ми говоримо про те, про що багато хто воліє мовчати. Звичайно ж, все знати неможливо, але будьте впевнені - після вивчення наших публікацій, ви отримаєте відповіді на більшість своїх запитань.

Не всі меблевики мають в своєму арсеналі дороге устаткування. Наші навчальні матеріали якраз і розкривають секрети майстрів, які використовують в своєму виробництві звичайний ручний інструмент. Ця інформація буде корисна не тільки початківцям виробникам меблів, а й домашнім майстрам, які вирішили зробити собі додому шафа-купе, кухонні меблі, передпокій, дитячу або комп'ютерний стіл.

До речі, тут постійно з'являються нові цікаві публікації. Так що, стежте за новинами і залишайтеся з нами!