ЛДСП [1]ЛДВП [0]МДФ [0]
Меблевий щит (стінна панель) [0]Фасади постформінг [0]Фасади софтформінг [0]
Кухонні стільниці [0]Скло і дзеркало [0]Фанера [0]

 

 

[ЛДСП]
ЛДСП

З яких матеріалів роблять меблі

Матеріали для виготовлення меблів підбираються залежно від її функціональних особливостей і умов експлуатації. Меблеві технології не стоять на місці, прогрес рухається вперед, на ринку з'являються нові сучасні, зносостійкі і практичні «плоди» сучасного «мебельпрома». Безумовно, кожен поважаючий себе мебляр буде використовувати в своєму виробництві ці досягнення науки і техніки. А раз так, то і домашні майстри нічим не гірше за професійних виробників меблів, так що, давайте будемо «тримати ніс за вітром», стежити за тенденціями розвитку даної галузі і використовувати у виготовленні меблів своїми руками тільки кращі, найбільш популярні матеріали.

У цьому розділі ми розглянемо різновиди та особливості використання матеріалів для виробництва меблів. Якщо говорити в загальному, то меблевий ринок дещо консервативний, однак, популярність функціональних і практичних новинок дуже швидко завойовує серця, як замовників, так і виробників меблів.

Наші фахівці розкажуть вам про особливості найбільш популярних меблевих матеріалів. Ви дізнаєтеся про їх призначення і будете проінформовані про найбільш поширених помилках, пов'язаних з їх обробкою і транспортуванням, які можуть привести до пошкодження матеріалів і небажаним фінансових витрат.

Команда split.at.ua завжди підкаже вам з чого найкраще зробити якісні та функціональні меблі.