+38 067 743 35 42 +38 093 571 54 33
menu
person

Мета даного розділу

Коли між меблевою компанією і клієнтом укладається договір на виготовлення або постачання меблів, то, найчастіше, саме покупці меблів стають слабкою і вразливою стороною такого договору.

А ось мебляр - це найбільш проінформована сторона. Він добре знає, як можна заощадити за рахунок втрати якості меблів, але щоб покупець цієї втрати відразу і не помітив. Мебляр вміє ховати свої «косяки» від покупця. Він може «навішати локшини» на вуха клієнту. Мебляр - король в такій угоді.

Ми не заперечуємо, щоб меблева фірма була домінуючою стороною. Але ми проти того, щоб виробники меблів користувалися необізнаністю своїх клієнтів і втюхивал їм товар низької якості за ціною дорогого меблевого гарнітура. Ми не хочемо, щоб покупці меблів ставали жертвами непорядного ставлення до себе з боку деяких ділків, які вирішили, що їм дозволено обманювати людей, продаючи «дрова» під виглядом якісного товару. Нам не по дорозі з такими мебельниками, тому, команда меблевого порталу прийняла рішення створити цей розділ для вас - покупці меблів.

Ми допоможемо вам зорієнтуватися в питаннях вибору меблів. Тут ми будемо розкривати вам всі секрети недобросовісних меблевиків, що виготовляють неякісну продукцію. Тепер ви зможете «ткнути носом» кожного з них в виявлені «косяки» і не оплачувати халтуру.

Також ми запрошуємо всіх виробників якісних меблів взяти участь у наповненні даного розділу нашого порталу. Якщо ви хочете поділитися з людьми своїм досвідом або хочете застерегти їх від покупки товару низької якості, тоді надсилайте нам свою інформацію, і ми обов'язково її опублікуємо на нашому сайті. Адже покупці повинні знати, як вибрати гарні меблі.Источник: что знать при заказе мебели, що врахувати при замовленні меблів
Категория: Покупателям о мебели | Добавил: split999 (07 Июня 2017) | Автор: Що треба знати замовляючи меблі
Просмотров: 61 | Теги: что знать при заказе мебели, що врахувати при замовленні меблів
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]