+38 067 743 35 42 +38 093 571 54 33
menu
person

Фабричні меблі (переваги і недоліки)

 

Сьогодні ви дізнаєтеся, що таке фабричні меблі. Я розповім вам про її достоїнства і недоліки. Ви зрозумієте деякі речі, які, допоможуть вам зробити правильний вибір при покупці меблів, а також уникнути ряду непотрібних помилок. Поїхали!

Для початку, давайте дамо визначення «фабрички»:

Фабричні меблі - це меблева конструкція, виготовлена з дотриманням діючих стандартів і ГОСТ-ів. «Фабрички» виготовляється на повністю автоматизованому виробництві. При виробництві фабричної меблів, людський фактор зводиться до мінімуму.

В цілому вражає! Чи не правда? Однак, чи все так добре? Давайте спробуємо розібратися.

Переваги фабричних меблів

Низька вартість.

  • Завдяки серійного виробництва, вартість фабричної меблів на порядок нижче, ніж ціна виготовлення меблів на замовлення. Однак якщо гаражники беруться за серійне виробництво, то тут ціни можуть виявитися приблизно однаковими. А в деяких випадках, фабричні меблі буває дорожче серійної гаражної. Я думаю основна причина - це ухилення від податків багатьох «гаражників». А меблеві фабрики працюють легально і сумлінно сплачують всі основні податки. Але, якщо розглядати загальну картину цін на меблевому ринку, то можна впевнено сказати, що фабричні меблі дешевше гаражної. Все тому, що «гаражники» переважно працюють на замовлення і не вплутуються в серійне виробництво.

Прийшов і забрав

  • «Фабрички» виготовляють на промисловому обладнанні з дотриманням всіх необхідних ГОСТ-ів. Весь процес виробництва максимально автоматизований, тому що меблі виготовляються "на потік".

Збери сам

  • Ці меблі можна збираються власноруч. Меблева фабрика надає схему зборки гарнітура. Всі отвори засвердлити з такою точністю, що можна сміливо вкручувати в них фурнітуру і не сумніватися, що все зійдеться. Загалом, меблева фабрика надає клієнту все необхідне для успішної складання меблів.

Гарно упаковані

  • Якісна упаковка меблів. Фабричні меблі поставляється в розібраному і упакованому вигляді. Зазвичай меблі упаковують в гофрокартон. В результаті чого, виріб можна спокійно транспортувати в будь-яке місце, не боячись пошкодити деталі. Упаковка - це відмінна риса фабричної меблів.

Ось такі основні переваги фабричної меблів.  Але чи все так райдужно? Невже у фабричній меблів немає недоліків?

Недоліки фабричних меблів

Що ж, прийшов час поговорити про недоліки фабричної меблів. Давайте по пунктах:

Старндарт - це не завжди добре

  • Незмінний дизайн і розміри. Завжди треба пам'ятати, що фабричні меблі виготовляється серійно. І, якщо «гаражники» за ту ж суму можна замовити такий самий комп'ютерний стіл, «але тільки з крилами», то зміна розміру фабричного виробу навіть на 1см, може стати причиною збільшення ціни на цей виріб на 30% - 40%. Так що, купуючи фабричну меблі, можете забути твердження: «клієнт завжди правий». Тут, скоріше, діє інше твердження: «будь-який каприз за ваші гроші».

Несучасні моделі

  • Застарілі моделі меблів. Часто меблеві фабрики десятиліттями торгують одними і тими ж моделями меблів. «Гаражники» ж постійно стежать за меблевої модою і оперативно перебудовують свою роботу на випуск сучасних і стильних меблевих конструкцій.

Як таке можливо

  • Нераціональність в конструкціях. У деяких фабричних виробах проглядається відверта бездарність конструкторів меблів. Буває, дивишся на виріб і просто плачеш. Хоч там все зроблено за технологією і відповідно до ГОСТ-ами, але ось про користувачів меблів конструктори якось погано подумали. Ось і виходить, що ніби і меблі є, але користуватися незручно.

Якість матеріалів

  • Як не прикро, але меблі серійного виробництва частіше створюються з найдешевших матеріалів, починаючи з фурнітури закінчуючи конструкцією і фасадами. В цьому випадку ж "гаражники" чесно пропонують і дешевий і дорогий матеріал. А обирає сам замовник. Фабричники свої вироби в такому випадку величають - фабричним браком. А з "гаражником" такого не трапляється.

Як бачите, фабричні меблі - це з одного боку зразок для наслідування, але з іншого боку - є пенвні недоліки. Проте, знаючи її основні переваги та недоліки, можна легко прийняти правильне рішення.

серійна шафа купе шафа купе на замовлення

Готова шафа-купе серійного виробництва

Шафа купе на замовленняИсточник: плюси і мінуси фабричних меблів, недоліки фабричних меблів, плючи фабричних меблів
Категория: Покупателям о мебели | Добавил: split999 (07 Июня 2017) | Автор: Плюси і мінуси фабричних меблів
Просмотров: 128 | Теги: недоліки фабричних меблів, плюси і мінуси фабричних меблів, плючи фабричних меблів
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]